Jaki implant wybrać?

W naszym gabinecie pracujemy na dwóch systemach implantlogicznych:

1.Straumann 

2.Osstem 

Dlaczego Implant firmy Straumann?

Wraz z rosnącą popularnością leczenia imlpantologicznego obecnie dostępnych jest wiele innych tanich i nie przebadanych naukowo systemów implantologicznych. Jednakże wielu pacjentów nie bierze pod uwagę, że istnieją znaczące różnice między systemami implantów takie jak jakość, technologia wykonania i badania naukowe.
Straumann to szwajcarski system. 

Ponad 35 lat doświadczenia klinicznego oraz ponad 700 publikacji naukowych

Nieliczne systemy na rynku są naukowo przebadane. System implantów Straumann jest jednym z najlepiej udokumentowanych przez ponad 35 lat szerokich badań naukowych, klinicznych doświadczeń oraz w efekcie ponad 700 naukowych publikacji.

Ponad 14 milionów implantów umieszczonych na całym świecie-Globalny pioner

Dzięki Szwajcarskiej precyzji wykonania oraz doskonałości klinicznej system implantów Straumann zdobył zaufanie na całym świecie.

"Badamy, rozwijamy oraz produkujemy implanty od 1974 roku. We współpracy z renomowanymi klinikami międzynarodowymi, instytutami badawczymi oraz uniwersytetami zapoczątkowaliśmy wiele przełomowych technologi w implantologii."

Zaufana marka w ponad 70 krajach

Lekarze z ponad 70 krajów wprowadzili więcej niż 14 milionów implantów firmy Straumann. Dlatego też bez względu gdzie zaprowadzi Cię życie, obsługa i znajomość implantów Straumann jest wokół Ciebie. 

Przełomowe innowacje :

  • SLActive® – nasza unikatowa powierzchnia dla lepszej przewidywalności i krótszego czasu leczenia
  • Roxolid® – nasz unikatowy materiał dla mniej inwazyjnych opcji leczenia.
  • Wieczysta gwarancja na implanty Straumann

Dlaczego implant firmy Osstem ?

Osstem to koreański system implantologiczny nr 1 na świecie.

Ze względu na najnowszy sprzęt, najwyższy na świecie wskaźnik produktywności, innowacyjne technologie produkcji i głębokie kontrole jakości, OSSTEM produkuje doskonałe produkty, które są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. OSSTEM zamanifestował się na arenie międzynarodowej, otwierając filie w takich krajach jak USA, Japonia, Chiny, Tajwan, Niemcy, Kanada, Australia, Indie i Rosja.

" Dzięki naszym lokalnym kontaktom możemy zagwarantować, że nie jesteś sam i że w każdym przypadku zapewnione jest szybkie i płynne rozwiązanie medyczne."

Przez lata OSSTEM opracował różnorodne systemy implantów, aby zapewnić najwyższy standard jakości dla wszystkich rodzajów uzupełnień.

Od systemu implantologicznego TS, który ma doskonały gwint samogwintujący, który dodatkowo gwarantuje wysoką stabilność pierwotną, w porównaniu z systemem implantologicznym MS, który może być stosowany zarówno do tymczasowego zaopatrzenia, jak i protez, aż po implanty UltraWide, które zapewniają doskonała stabilność.